Skip to content

Jak agentura Socialsharks těží z dlouholeté spolupráce s Welcome to the Jungle

" Socialsharks je digitální agentura zaměřená na social media. V rámci HR často hledáme kreativní a kvalitní lidi, kteří dobře zapadnou do našeho kolektivu. Ten je lehce specifický, ale v dobrém slova smyslu. :) S Welcome to the Jungle jsme začali spolupracovat před více jak pěti roky v době, kdy jsme byli ještě malá neznáma agentura. "

In this e-book

7

Počet vystavených pracovních nabídek za uplynulý rok (2021)

8500

Návštěvnost profilu na Welcome to the Jungle

239

Celkový počet kandidátů

Co Socialsharks dělá a jak začala vaše spolupráce s Welcome to the Jungle?

Socialsharks je digitální agentura zaměřená na social media. V rámci HR často hledáme kreativní a kvalitní lidi, kteří dobře zapadnout do našeho kolektivu. Ten je lehce specifický, ale v dobrém slova smyslu. :) S Welcome to the Jungle jsme začali spolupracovat před více jak pěti roky v době, kdy jsme byli ještě malá neznáma agentura.

 

Jaké problémy jste řešili při náboru zaměstnanců?

Od začátku jsme si uvědomovali, že je potřeba využívat více kanálů, kde na nás potenciální zájemci o zaměstnání mohou narazit. Dříve se nám hlásili méně relevantní uchazeči, které jsme si museli nejdříve roztřídit a některé rovnou odmítnout, což nám zabíralo spoustu času. V současné době je tomu přesně naopak, jelikož si můžeme mnohem více specifikovat zadání pracovní pozice z naší strany.

Při náboru využíváte ATS systém. Jak jste s ním spokojeni?

ATS od Welcome to the Jungle je user-friendly nástroj, který umožňuje velké množství úprav pro jednotlivá výběrová řízení. K jednotlivým uchazečům můžeme psát komentáře a komunikovat tak v rámci našeho HR týmu přímo v rozhraní zájemcovi přihlášky.

Můžeme zde také vytvářet různé události, uchazeči nám mohou posílat zpracované úkoly jako přílohu a to všechno nám chodí jako notifikace do e-mailu nebo Slacku.

Welcome Kit funguje velmi jednoduše jako promyšlený celek a v rámci náboru nám šetří spoustu času.

 

Jak hodnotíte váš firemní profil na Welcome to the Jungle?

Spolupráce s Welcome to the Jungle nám přinesla skvělý a uživatelsky příjemný nástroj. Na našem profilu naleznete kromě popisu společnosti také fotografie a medailonky našich zaměstnanců. Zájemci o práci tak mohou pomocí profilu zažít naši atmosféru ještě dříve, než ji pocítí na vlastní kůži.

Když se uchazečů na pohovoru ptáme, jak se o nás dozvěděli, dost často odpoví, že právě přes Welcome to the Jungle.

 

Jak se vám líbila firemní produkce a jak hodnotíte její výstupy?

Výstupy vypadají upřímně a přirozeně a vlastně odrážejí atmosféru celého natáčení, které bylo velmi pohotové a nenucené. Celé produkční dopoledne probíhalo velmi rychle, od samotného nalezení té správné lokace v rámci našich kanceláří, přes vysvětlení jednotlivých kroků ze strany produkčního týmu, až po samotné natáčení.

Produkci bez problému zvládli i naši nervóznější kolegové a to hlavně díky celkové náladě a atmosféře během natáčení a formě otázek.

Veronika Kundríková

Veronika Kundríková

Training & Analysis Manager

Et si c’était votre tour ?!

Augmentez votre attractivité et recrutez en toute simplicité dès aujourd’hui.

welcome-events-lg