Skip to content

Jak agentura Socialsharks těží z dlouholeté spolupráce s Welcome to the Jungle

" Socialsharks je digitální agentura zaměřená na social media. V rámci HR často hledáme kreativní a kvalitní lidi, kteří dobře zapadnout do našeho kolektivu. Ten je lehce specifický, ale v dobrém slova smyslu. :) S Welcome to the Jungle jsme začali spolupracovat před více jak pěti roky v době, kdy jsme byli ještě malá neznáma agentura "

In this e-book

7

Počet vystavených pracovních nabídek za uplynulý rok (2021)

8500

Návštěvnost profilu na Welcome to the Jungle

239

Celkový počet kandidátů

Co Socialsharks dělá a jak začala vaše spolupráce s Welcome to the Jungle?

Socialsharks je digitální agentura zaměřená na social media. V rámci HR často hledáme kreativní a kvalitní lidi, kteří dobře zapadnout do našeho kolektivu. Ten je lehce specifický, ale v dobrém slova smyslu. :) S Welcome to the Jungle jsme začali spolupracovat před více jak pěti roky v době, kdy jsme byli ještě malá neznáma agentura.

 

Jaké problémy jste řešili při náboru zaměstnanců?

Od začátku jsme si uvědomovali, že je potřeba využívat více kanálů, kde na nás potenciální zájemci o zaměstnání mohou narazit. Dříve se nám hlásili méně relevantní uchazeči, které jsme si museli nejdříve roztřídit a některé rovnou odmítnout, což nám zabíralo spoustu času. V současné době je tomu přesně naopak, jelikož si můžeme mnohem více specifikovat zadání pracovní pozice z naší strany.

HubSpot Video

Při náboru využíváte ATS systém. Jak jste s ním spokojeni?

ATS od Welcome to the Jungle je user-friendly nástroj, který umožňuje velké množství úprav pro jednotlivá výběrová řízení. K jednotlivým uchazečům můžeme psát komentáře a komunikovat tak v rámci našeho HR týmu přímo v rozhraní zájemcovi přihlášky.

Můžeme zde také vytvářet různé události, uchazeči nám mohou posílat zpracované úkoly jako přílohu a to všechno nám chodí jako notifikace do e-mailu nebo Slacku.

Welcome Kit funguje velmi jednoduše jako promyšlený celek a v rámci náboru nám šetří spoustu času.

 

Jak hodnotíte váš firemní profil na Welcome to the Jungle?

Spolupráce s Welcome to the Jungle nám přinesla skvělý a uživatelsky příjemný nástroj. Na našem profilu naleznete kromě popisu společnosti také fotografie a medailonky našich zaměstnanců. Zájemci o práci tak mohou pomocí profilu zažít naši atmosféru ještě dříve, než ji pocítí na vlastní kůži.

Když se uchazečů na pohovoru ptáme, jak se o nás dozvěděli, dost často odpoví, že právě přes Welcome to the Jungle.

 

Jak se vám líbila firemní produkce a jak hodnotíte její výstupy?

Výstupy vypadají upřímně a přirozeně a vlastně odrážejí atmosféru celého natáčení, které bylo velmi pohotové a nenucené. Celé produkční dopoledne probíhalo velmi rychle, od samotného nalezení té správné lokace v rámci našich kanceláří, přes vysvětlení jednotlivých kroků ze strany produkčního týmu, až po samotné natáčení.

Produkci bez problému zvládli i naši nervóznější kolegové a to hlavně díky celkové náladě a atmosféře během natáčení a formě otázek.

Veronika Kundríková

Veronika Kundríková

Training & Analysis Manager

Et si c’était votre tour ?!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Odio ut condimentum hac purus nisl id quisque accumsan consequat. Feugiat vel aliquet magna lectus consectetur mauris. Cras facilisis.

welcome-events-lg